wyniki

PIŁKA NOŻNA POWYŻEJ LAT 15

Grupa A

1 NASIENIE ZBAWIENIA 6
2 PRAWICA BOGA 4
3 KIELICH ZBAWIENIA 2
4 ARKA MANIEWO 0

Grupa B

1 TRĄBY JERYCHOŃSKIE 8
2 QVO VADIS 6
3 OSP FLORIAN 4
4 TRZCINA NADŁAMANA 2
4 BABILON NIECZAJNA 0

SOBOTA 30.06

  PRAWICA BOGA – ARKA MANIEWO 12 : 2

NIEDZIELA 1.07

18:00 NASIENIE ZBAWIENIA – KIELICH ZBAWIENIA 8 : 0
19:00 BABILON NIECZAJNA – TRĄBY JERYCHOŃSKIE 1 : 2
20:00 OSP FLORIAN – QVO VADIS 0 : 3

ŚRODA 04.07

18:00 NASIENIE ZBAWIENIA – PRAWICA BOGA 8 : 1
19:00 TRĄBY JERYCHOŃSKIE – TRZCINA NADŁAMANA 2 : 1
20:00 BABILON NIECZAJNA – QVO VADIS 2 : 6

SOBOTA 07.07

18:00 PRAWICA BOGA – KIELICH ZBAWIENIA 12 : 1
19:00 TRĄBY JERYCHOŃSKIE – OSP FLORIAN 2 : 0
20:00 BABILON NIECZAJNA – TRZCINA NADŁAMANA 2 : 3

NIEDZIELA 08.07

18:00 ARKA MANIEWO – NASIENIE ZBAWIENIA 0 : 19
19:00 BABILON NIECZAJNA – OSP FLORIAN 5 : 1
20:00 TRZCINA NADŁAMANA – QVO VADIS 1 : 3

ŚRODA 11.07

18:00 ARKA MANIEWO – KIELICH ZBAWIENIA 1 : 9
19:00 TRĄBY JERYCHOŃSKIE – QVO VADIS 3 : 2
20:00 OSP FLORIAN – TRZCINA NADŁAMANA 5 : 2

PIĄTEK 13.07

19:00 I PÓŁFINAŁ – I A II B NASIENIE ZBAWIENIA : QVO VADIS 6 : 1
20:00 II PÓŁFINAŁ – I B – II A TRĄBY JERYCHOŃSKIE : PRAWICA BOGA 4 : 6

NIEDZIELA 15.07 FINAŁY

14.00
MECZ O III MIEJSCE
TRĄBY JERYCHOŃSKIE – QVO VADIS
0 : 0
(1 : 3 karne)
15.00
MECZ O I MIEJSCE
NASIENIE ZBAWIENIA – PRAWICA BOGA
8 : 1

KOLEJNOŚĆ

  NASIENIE ZBAWIENIA  
  PRAWICA BOGA  
  QVO VADIS  
  TRĄBY JERYCHOŃSKIE  

PIŁKA NOŻNA DO LAT 15

PO ROZEGRANIU MECZÓW KAŻDY Z KAŻDYM WE WTOREK 3.07 I CZWARTEK 5.07

FINAŁY – piątek 13.07 godzina 11.00

MECZ III MIEJSCE PRZYMIERZE – ARKA 2 : 6
MECZ I MIEJSCE RĘKA BOGA – RYBACY PANA 4 : 2

TURNIEJ GRY W TYSIĄCA – 9 UCZESTNIKÓW

I MIEJSCE MICHAŁ BALCEREK  
II MIEJSCE GRZEGORZ WARZYBOK  
III MIEJSCE ANDRZEJ WARZYBOK  

SIATKÓWKA RODZINNA

Grupa A

  CHERYBINY NIEBIESKIE 4
  GRZECHY JĘZYKA 2
  OSP FLORIAN 0

Grupa B

  DRUŻYNA ŚW. HUBERTA 6
  ARMIA GEDEONA 4
  ORANGUTANY NOEGO 2
  MŁODZI Z GALILEI 0

WTOREK – 3.07

18:00 DRUŻYNA – ORANGUTANY 2 : 0
19:00 GRZECHY – CHERUBINY 0 : 2
20:00 MŁODZI – ARMIA 0 : 2

CZWARTEK 5.07

18:00 OSP FLORIAN – GRZECHY 0 : 2
19:00 MŁODZI – DRUŻYNA 1 : 2
20:00 ARMIA – ORANGUTANY 2 : 0

WTOREK 10.07

18:00 ARMIA – DRUŻYNA 0 : 2
19:00 CHERUBINY – OSP FLORIAN 2 : 0
20:00 MŁODZI – ORANGUTANY 1 : 2

CZWARTEK 12.07

18:00
I PÓŁFINAŁ A II – B I
DRUŻYNA ŚW. HUBERTA – GRZECHY JĘZYKA
2 : 0
18:30
II PÓŁFINAŁ A I – B II
ARMIA GEDEONA – CHERYBINY NIEBIESKIE
0 : 2
19:00
MECZ O 3 MIEJSCE
ARMIA GEDEONA – GRZECHY JĘZYKA
2 : 0
20:00
MECZ O 1 MIEJSCE
DRUŻYNA ŚW. HUBERTA – CHERUBINY NIEBIESKIE
2 : 3

BADMINTON

UCZESTNICY:

  SYNOWIE APOSTOŁÓW
JAKUB I IGNACY GLURA
 
  ŚWIĘTE BLIŹNIACZKI
MARTYNA I MICHALINA MATUSZAK
 
  PRETORIANKI
KRYSIA I OLIWIA SZNAJDER
 
  STARE BUKŁAKI ŁUKASZ SZNAJDER I PATRYK MACIOROWSKI  
  RYBACY PANA
JAKUB WOJTYNA I JACEK KACZMARSKI
 
  TRĄBY JERYCHOŃSKIE
MACIEJ DYBAŁA JĘDRZEJ JANISZEWSKI
 
  MIŁOSIERNI
DAWID JÓŹWIK I MILENA KACZMAREK
 
  GRZECHY JĘZYKA
WERONIKA STRTÓŻYK I MARTA JANKA
 

WYNIK:

1 SYNOWIE APOSTOŁÓW  
2 MIŁOSIERNI  
3 ŚWIĘTE BLIŹNIACZKI  
4 GRZECHY JĘZYKA  
5 – ex aequo PRETORIANKI I TRĄBY JERYCHOŃSKIE  
6 RYBACY PANA  
7 STARE BUKŁAKI  

WYNIKI GRY W BULE – 15 PAR

1. MIKOŁAJ WROŃSKI IRENEUSZ WARZYBOK  
2. ADAM I STANISŁAW WARZYBOK  
3. JAKUB WOJTYNA I IGNACY GLURA  
4. MATEUSZ LISIAK ROBERT RĄCZKA  

WYNIKI – TENIS STOŁOWY 16 OSÓB

ROZGRYWKI OGÓLNE – OPEN

1. IGNACY GLURA  
2. WAWRZYNIEC GLURA  
3. PATRYK MACIOROWSKI  

ROZGRYWKI DO LAT 13

1. WAWRZYNIEC GLURA  
2. GRACJAN GAWRYCH  
3. MARTYNA KOZŁOWSKA  

KONKURS WĘDKOWANIA

33 UCZESTNIKÓW – 07.07. 2018 10.00 – 12.00

POWYŻEJ 15 LAT:

1. WOJCIECH PUZIAK 1604 gramy
2. MAREK ZYS 1564 gramy
3. DARIUSZ BAZAN 1431 gramów

PONIŻEJ 15 LAT:

1. MATEUSZ BIELAWOWSKI 534 gramy
2. JAKUB WOJTYNA 512 gramów
3. JAKUB KLAUSE 156 gramów

NAGRODA POCIESZENIA – NAJMŁODSZY UCZESTNIK:

  FILIP BOCHEŃSKI 141 gramów

TURNIEJ GRY W TYSIĄCA – 9 UCZESTNIKÓW

1. MICHAŁ BALCEREK  
2. GRZEGORZ WARZYBOK  
3. ANDRZEJ WARZYBOK  

NORDIC WALKING

1. JACEK KACZMARSKI  
2. MARTA GLURA  
3. JERZY ŚWIERKOWSKI