wyniki

PIŁKA NOŻNA POWYŻEJ LAT 15
(klasyfikacja ogólna)

Grupa A

1 NASIENIE ZBAWIENIA 6
2 PRAWICA BOGA 4
3 KIELICH ZBAWIENIA 2
4 ARKA MANIEWO 0

Grupa B

1 TRĄBY JERYCHOŃSKIE 8
2 QVO VADIS 6
3 OSP FLORIAN 4
4 TRZCINA NADŁAMANA 2
4 BABILON NIECZAJNA 0

Wyniki poszczególnych meczów

SOBOTA 30.06

  PRAWICA BOGA – ARKA MANIEWO 12 : 2

NIEDZIELA 1.07.

18:00 NASIENIE ZBAWIENIA – KIELICH ZBAWIENIA 8 : 0
19:00 PRAWICA BOGA – ARKA MANIEWO 12 : 2
20:00 BABILON NIECZAJNA – TRĄBY JERYCHOŃSKIE 1 : 2

ŚRODA 04.07.

18:00 NASIENIE ZBAWIENIA – PRAWICA BOGA 8 : 1
19:00 TRĄBY JERYCHOŃSKIE – TRZCINA NADŁAMANA 2 : 1
20:00 BABILON NIECZAJNA – QUO VADIS 2 : 6

SOBOTA 07.07

18:00 PRAWICA BOGA  – KIELICH ZBAWIENIA 12 : 1
19:00 TRĄBY JERYCHOŃSKIE  – OSP FLORIAN 2 : 0
20:00 BABILON NIECZAJNA  – TRZCINA NADŁAMANA 2 : 3

NIEDZIELA 08.07

18:00 ARKA MANIEWO  – NASIENIE ZBAWIENIA 0 : 19
19:00 BABILON NIECZAJNA  – OSP FLORIAN 5 : 1
20:00 TRZCINA NADŁAMANA –  QVO VADIS 1 : 3

ŚRODA 11.07

18:00 ARKA MANIEWO  – KIELICH ZBAWIENIA 1 : 9
19:00 TRĄBY JERYCHOŃSKIE  – QVO VADIS 3 : 2
20:00 OSP FLORIAN  – TRZCINA NADŁAMANA 5 : 2

PIĄTEK 13.07.

19.00 I PÓŁFINAŁ   – I A II B   NASIENIE ZBAWIENIA  : QVO VADIS

20.00 II PÓŁFINAŁ  – I B – II A    TRĄBY JERYCHOŃSKIE  : PRAWICA BOGA

NIEDZIELA 15.07  FINAŁY

14.00 – MECZ O III MIEJSCE

15.00 –  MECZ O I MIEJSCE

PIŁKA NOŻNA DO LAT 15
(klasyfikacja ogólna)

PO ROZEGRANIU MECZÓW KAŻDY Z KAŻDYM WE WTOREK  3.07 I W CZWARTEK 5.07

FINAŁY – piątek 13.07 godzina 11.00

MECZ III MIEJSCE    PRZYMIERZE – ARKA

MECZ I MIEJSCE   RĘKA BOGA – RYBACY PANA

TURNIEJ GRY W TYSIĄCA – 9 UCZESTNIKÓW

1 MICHAŁ BALCEREK
2 GRZEGORZ WARZYBOK
3 ANDRZEJ WARZYBOK

SIATKÓWKA RODZINNA
(klasyfikacja ogólna)

 

GRUPA  A

CHERUBINY NIEBIESKIE     4

GRZECHY JĘZYKA    2

OSP FLORIAN    0

GRUPA   B

DRUŻYNA ŚW. HUBERTA     6

ARMIA GEDEONA    4

ORANGUTANY NOEGO     2

MŁODZI Z GALILEI     0

Wyniki poszczególnych meczów

WTOREK – 3.07

18.00 DRUŻYNA  – ORANGUTANY 2  : 0

19.00  GRZECHY  – CHERUBINY        0 : 2

20.00 MŁODZI  – ARMIA               0 : 2

 

CZWARTEK 5.07.

OSP FLORIAN – GRZECHY   0  : 2

MŁODZI  – DRUŻYNA   1  : 2

ARMIA  – ORANGUTANY   2  : 0

WTOREK 10.07.

ARMIA   – DRUŻYNA   0  ; 2

CHERUBINY  – OSP FLORIAN   2  : 0

MŁODZI  – ORANGUTANY   1  : 2

CZWARTEK 12.07.

18.00  I PÓŁFINAŁ  A II – B I

DRUŻYNA ŚW. HUBERTA  – GRZECHY JĘZYKA

18.30 II PÓŁFINAŁ A I  – B II

ARMIA GEDEONA  – CHERYBINY NIEBIESKIE

19.00  MECZ O 3 MIEJSCE

20.00  MECZ O 1 MIEJSCE

BADMINTON – UCZESTNICY

  1. SYNOWIE APOSTOŁÓW – JAKUB I IGNACY GLURA
  2. ŚWIĘTE BLIŹNIACZKI – MARTYNA I MICHALINA MATUSZAK
  3. PRETORIANKI – KRYSIA I OLIWIA SZNAJDER
  4. STARE BUKŁAKI – ŁUKASZ SZNAJDER I PATRYK MACIOROWSKI
  5. RYBACY PANA – JAKUB WOJTYNA I JACEK KACZMARSKI
  6. TRĄBY JERYCHOŃSKIE – MACIEJ DYBAŁA JĘDRZEJ JANISZEWSKI
  7. MIŁOSIERNI – DAWID JÓŹWIK I MILENA KACZMAREK
  8. GRZECHY JĘZYKA – WERONIKA STRTÓŻYK I MARTA JANKA

 

WYNIKI

  1. SYNOWIE APOSTOŁÓW
  2. MIŁOSIERNI
  3. ŚWIĘTE BLIŹNIACZKI
  4. GRZECHY JĘZYKA
  5. PRETORIANKI I TRĄBY JERYCHOŃSKIE
  6. RYBACY PANA
  7. STARE BUKŁAKI

 

KONKURS WĘDKOWANIA
(klasyfikacja ogólna)

POWYŻEJ 15 LAT

1 WOJCIECH PUZIAK 1604 gramy
2 MAREK ZYS 1564 gramy
3 DARIUSZ BAZAN 1431 gramów

PONIŻEJ 15 LAT

1 MATEUSZ BIELAWOWSKI 534 gramy
2 JAKUB WOJTYNA 512 gramów
3 JAKUB KLAUSE 156 gramy

Nagroda Pocieszenia – najmłodszy uczestnik

1 FILIP BOCHEŃSKI 141 gramów

WYNIKI GRY W BULE – 15 PAR

  1. MIKOŁAJ WROŃSKI IRENEUSZ WARZYBOK
  2. ADAM I STANISŁAW WARZYBOK
  3. JAKUB WOJTYNA I IGNACY  GLURA
  4. MATEUSZ LISIAK ROBERT RĄCZKA

 

WYNIKI – TENIS STOŁOWY
(klasyfikacja ogólna – wystartowało 16 osób)

ROZGRYWKI OGÓLNE – OPEN

  1. IGNACY GLURA
  2. WAWRZYNIEC GLURA
  3. PATRYK MACIOROWSKI

ROZGRYWKI DO LAT 13

  1. WAWRZYNIEC GLURA
  2. GRACJAN GAWRYCH
  3. MARTYNA KOZŁOWSKA